Czyste powietrze i zdrowie w twoim domu

Zupełnie za darmo otrzymasz unikalne lecznicze właściwości jonizacji ujemnej. Jonizację tą nazwaliśmy witaminami powietrza. Po zainstalowaniu urządzenia ION SYSTEM w twoim domu krążące w powietrzu witaminy stworzą małą komorę jonizacyjną. Dzięki jej właściwościom oczyści się powietrze, a witaminy wpłyną w sposób prozdrowotny na twój organizm. Praktycznie za darmo i codziennie będziesz korzystał z leczniczych właściwości witamin powietrza.

Przez wielu naukowców zostało udowodnione szerokie spektrum pozytywnych efektów stosowania ujemnych jonów na ludzkie ciało, zdrowie i dobre samopoczucie. Terapia jonami ujemnymi prowadzi w sposób bezpośredni do wzmocnienia układu immunologicznego i żywotności komórek. Korzystne jedynie są dla nas jony z ładunkiem ujemnym. W naturalnej przyrodzie pochodzą one od roślin, wodospadów, zbiorników wodnych oraz lasów. Niestety w czasach obecnych pojawia się olbrzymi problem, gdyż dobroczynne jony ujemne są  neutralizowane przez jony dodatnie wydzielane głównie ze smogu elektromagnetycznego. Przyczynia się to do zmęczenia, stanu ogólnego rozbicia i zmniejszonej odporności. Niedobór jonów ujemnych może przyczyniać się także do zwiększonego ryzyka zachorowań na różnego typu choroby cywilizacyjne. W roku 2018 powtórzyliśmy badania koncentracji jonów na warszawskich ulicach. Wynik był druzgocący. Praktyczny brak jonizacji ujemnej w powietrzu i co najgorsze w środku lata (aktywnej przyrody). Emiterem niekorzystnych jonów dodatnich są:

  • sprzęt elektroniczny
  • zanieczyszczenia powietrza
  • urządzenia grzewcze
  • silne wiatry (np: halny) i przeciągi między wysokimi budynkami w centrach miast
  • samochody
  • lakierowane podłogi oraz pozostałe domowe chemikalia w tym formaldehyd
  • budynki usadowione na pokładach gnilnych (ciekach wodnych)

Zdaniem wielu naukowców niektóre objawy chorobowe u pacjentów zaostrzają się i mają bezpośredni związek z zaburzeniami poziomu serotoniny w naszym organizmie (hormonu odpowiedzialnego za dobre samopoczucie, zwanego też hormonem szczęścia). Dochodzi do nich właśnie w strefie jonów dodatnich. Podczas wiejącego suchego wiatru np: halnego stężenie tych jonów jest bardzo wysokie. Również jesienią, gdy więcej czasu spędzamy w domu, a dni są szare, pochmurne i krótkie, nasze samopoczucie pogarsza się. Jony ujemne regulują poziom serotoniny w organizmie jak niektóre chemiczne środki uspokajające. W konsekwencji powodują poczucie spokoju i relaksu. Dodatnio zjonizowane powietrze powoduje wysoce niepożądane reakcje wynikające z wpływu na poziom serotoniny, na przykład bezsenność, drażliwość, napięcie, kołatanie serca oraz , duszność. Poniżej przykłady oddziaływania jonów na nasz organizm:


Aspekt jony ujemne jony dodatnie
Ciśnienie krwi unormowanie podwyższenie
Układ nerwowy odprężenie pobudzenie
Metabolizm przyśpieszenie zmniejszenie
Alergia złagodzenie zaostrzenie
Rany (czas gojenia) skracają wydłużają
Ból zmniejszenie zwiększenie
Kondycja psychiczna poprawa pogorszenie

Witaminy powietrza wytworzone przez Ion System to nic innego jak dobroczynny wpływ jonizacji ujemnej powietrza. Do komórek organizmu przez nos, gardło i pęcherzyki płucne docierają prozdrowotne jony. Nasz organizm zaczyna je przyswajać i rozpoczyna się proces wzmacniania systemu obronnego organizmu oraz proces zdrowienia. Procesy zapalne zaczynają zanikać.

Rozbudowa miast, rozwój przemysłu ogranicza kontakt człowieka z przyrodą, zmniejsza ilość czasu, jaką człowiek spędza w prawidłowo zjonizowanej przestrzeni. Otwarte obszary pozbawione roślinności (np. w miastach)  są gorzej zjonizowane niż las. Spaliny, asfalt, beton, zanieczyszczenia z fabryk, sieci wysokiego napięcia, urządzenia grzewcze i wentylacyjne, silniki zaburzają prawidłową jonizację. Znajdujące się w pomieszczeniach zamkniętych urządzenia takie jak klimatyzatory, kuchenki mikrofalowe, pralki, zmywarki, kuchnie elektryczne, suszarki, lodówki, monitory, komputery wytwarzają pole elektryczne, które zmniejsza ilość jonów ujemnych. W naszym powietrzu zaczyna ich po prostu brakować. Co w tym przypadku zrobić. Wystarczy zakupić dedykowany system do twego auta Ion System. Poniżej przedstawiamy tabelę obrazującą skupienie jonów ujemnych na poszczególnych obszarach:


Miejsce badania Skupienie jonów ujemnych
Przy wodospadach 10000 – 100 000/cm³
W lesie 2 000 – 3 000/cm³
W górach i nad morzem 2 000 – 5 000/cm³
W jaskiniach ok.. 20 000/cm³
Na łąkach ok.  1 000/cm³
W domach i biurach 20 – 50/cm³
W czasie burzy ok.  20 000/cm³
W samochodach ok.  5/cm³
Na warszawskiej ulicy 2018 r brak jonizacji ujemnej
W komorze jonizacyjnej ok.  2 000 000/cm³

proszę czekać...