Czyste powietrze i terapia jonowa w twoim aucie

auto, powietrze,

Witaminy powietrza już wkrótce w twoim aucie ….

Tak właśnie nazwaliśmy dobroczynny wpływ jonów ujemnych na powietrze którym oddychasz.

Zastanawiałeś się kiedykolwiek ile czasu spędzasz w swoim samochodzie oraz czy powietrze którym oddychasz jest czyste?

Zastanów się. Klimatyzacja i rozwijające się w filtrach grzyby, roztocza, bakterie i wirusy oraz cząsteczki zanieczyszczeń w postaci PM 2,5 i PM 10 to właśnie powietrze którym oddychasz codziennie.

W szpitalach przybywa osób z ciężką odmianą zapalenia płuc. Niektórzy łapią chorobę we własnym samochodzie. Winne są bakterie i grzyby żyjące w klimatyzacji.

Już teraz dzięki zastosowaniu unikalnej technologii ION SYSTEM pozbędziesz się raz na zawsze skażonego powietrza. Po odpaleniu auta praktycznie w 5 minut odpowiednia szczotka węglowa wyemituje tyle jonów aby zneutralizować większość zanieczyszczeń w twoim aucie. Oprócz czystego powietrza zupełnie za darmo otrzymasz unikalne lecznicze właściwości jonizacji ujemnej. Stworzysz w swoim aucie małą komorę jonizacyjną.

Produkt wymaga instalacji w odpowiednim przeszkolonym warsztacie samochodowym. Nie wysyłamy produktu to ty umawiasz się pod wskazany adres gdzie zamontowane zostanie urządzenie. Urządzenia praktycznie nie widać, wystaje jedynie niewielka szczotka z kratki wentylacyjnej.

Odpowiednia dawka jonów ujemnych wytworzonych przez Ion System wiąże dodatnie cząstki – brud, kurz, formaldehyd, wydzieliny z żywicy, cząsteczki stałe w dymie papierosowym, wirusy, bakterie, zapachy, odchody roztoczy, martwe cząstki skóry, etc. Rozładowuje je w taki sposób, że te opadają na niższe przestrzenie np. podłogę. Uniemożliwia to osadzaniu się wszystkich tych zanieczyszczeń w płucach i zapobiega wielu chorobom. Drobne cząsteczki w powietrzu, których obecności ze względu na ich niewielki rozmiar nie jesteśmy świadomi, pojawiają się praktycznie non stop w twoim aucie. Ich źródłem jest dym papierosowy, niepełne spalanie, grillowanie, przemysł, a zwłaszcza ruch miejski. Im mniejsze cząsteczki (PM), tym głębiej przedostają się do płuc, a nawet do mózgu, a także przenikają do innych tkanek. Dostając się do organizmu, penetrują w nim, powodując duże szkody dla naszego ciała. Niektóre z nich, takie jak sadze, mogą wywoływać problemy ze strony dróg oddechowych i układu krążenia, a nawet doprowadzić do nowotworu. Ujemne jony są podstawą wielu funkcji ciała i gdy są obfite, czujemy się wyjątkowo dobrze. Tym samym powietrze – wzbogacone jonami ujemnymi – to powietrze prosto z natury.

Więcej o unikalnych właściwościach jonów ujemnych (witamin powietrza) przeczytasz na naszej stronie.

Zapraszamy Zespół IonSystem.pl

proszę czekać...